Skip to main content
Haberler & Duyurular

İzmir’li Raketler Zafer İçin Küçük Kulüp Kortlarında Bir Araya Geldi

Eylül 26, 2022Yorum Yok
Bu sene 30.su gerçekleşen Küçük Kulüp’ün sevilen sonbahar turnuvası Küçük Kulüp Tenis Turnuvası oldukça çekişmeli geçen final maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ile son buldu.
İzmir’li tenisçilerin; tek kadınlar, tek erkekler, karışık çiftler kategorilerinde İzmir’in en iyisi olmak için 14 gün mücadele ettiği turnuvada tek bayanlar kategorisi birincisi Aysu Çelen, ikincisi Sudenaz Beker; tek erkekler birincisi Behnam Norouzipanah, ikincisi Bülent Necimoğlu; karışık çiftler birincileri Derin Bingöl-Furkan Şenlikçi, ikincileri Meral Kasap-Cemal Menteş oldu.
Centilmen sporcular tek bayanlar kategorisinde Burçak Murat, karışık çiftler kategorisinde Zeynep-Can Candemir çifti seçildi.
Turnuvada dereceye giren tenisçiler ödüllerini, Türkiye Tenis Federasyonu Asbaşkanı Bülent Necimoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Odaman, Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri Arda Yağcı ve Ahmet Aslaner’in elinden aldı.
Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik yaptığı konuşmada “her sene eylül ayında gerçekleştirdiğimiz geleneksel turnuvamız bu sene 30. Yılında ve bizleri daha da mutlu eden nokta kulübümüzün bugüne kadarki en geniş katılımlı turnuvası oldu. İzmir tenisi için kaliteli ve keyifli turnuvalar düzenlemeye devam edeceğiz.” dedi.
Turnuva katılımcılarının ve Küçük Kulüp üyelerinin davetli olduğu final gecesi ödül töreninin ardından turnuva kokteyli ile son buldu.

Yorum bırakın