Skip to main content
Haberler & Duyurular

Küçük Kulüp’te 27. Kez Biz Bize Heyecanı

Mayıs 17, 2019Yorum Yok

Küçük Kulüp’te gerçekleşen “Küçük Kulüp 27. Biz Bize Tenis Turnuvası”, düzenlenen final maçları ile son buldu. Tek Bayanlar, Tek Erkekler, Çift Erkekler kategorilerinde oynanan turnuva 10 gün boyunca heyecan dolu dakikalara sahne oldu.

Turnuva bu sene geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybeden kulübün eski ve emektar üyesi Alfredo Braggiotti anısına oynandı.

Tek erkekler kategorisi final maçında Bülent Necimoğlu, Patrick Clarke’ı  6/0 6/1 lik skorla yenerek birincilik kupasının sahibi oldu. Tek bayanlarda ise Sedef Clarke birinci, Deniz Tanaydın ikinci olurken, çift erkekler kategorisinde Bülent Necimoğlu-Osman Gençer çifti birincilik, Ceylan Şenocak-Phlippe Pariente çifti ikincilik kupasını kaldırdı. Turnuvanın centilmen sporcuları Berdan Güven ve Alpan Baran seçildi.

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik yaptığı konuşmada “Alfredo Braggiotti Kulübümüz ile özdeşleşmiş herkesin çok sevdiği özel bir insandı. Onu anmak adına turnuvamıza kendisinin adını verdik ve onu hiçbir zaman unutmayacağız.” dedi. Turnuvaya katılımın her zamanki gibi geniş çaplı olduğunu belirten Sarıgedik. “Biz İzmir’deki çok değerli tenisçilere sahip bir kulübüz, kulüp üyelerimiz için özel düzenlediğimiz Biz Bize Tenis Turnuvasında oldukça keyifli bir o kadarda çekişmeli maçlar seyrettik ve her zaman olduğu gibi dostluk ve centilmenlik kazandı.” Dedi.

Alfredo Braggiotti’nin kızları Karla De Andrea, İnga Yıldırım ve Saskiya Duthil’in de katıldığı turnuvanın final gecesinde yaptıkları konuşmada Alfredo Braggiotti’nin Küçük Kulüp’ü çok sevdiğini adeta ikinci evi gibi gördüğünü dile getirdiler ve babalarının isminin turnuvaya verilmesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

 Turnuva ödül töreninin ardından düzenlenen kokteyle son buldu.