Skip to main content
Haberler & Duyurular

Küçük Kulüp’te Tenisçiler Derin’in Anısına Buluştular

Eylül 27, 2019Yorum Yok

Küçük Kulüp’ün her sene gerçekleştirdiği sevilen tenis turnuvası oynanan final maçları, ödül töreni ve final kokteyli ile son buldu.

Turnuva bu sene  geçtiğimiz aylarda genç yaşta vefat eden İzmir’in sevilen simalarından Derin Erpulat’ın anısına oynandı.

Küçük Kulüp kortlarında toplam 130 İzmirli tenisçi 12 gün boyunca İzmir’in en iyisi olmak için mücadele verdi.

Turnuvaya katılan tenisçiler arasında gerçekleştirilen çekilişle bir motosiklet, birçok özel hediye sahibini buldu.

Turnuvanın karışık çiftler kategorisinde Janet Doğru-Hüsnü Hatipoğlu ikilisi Aslı Utku Engin-Servet Selçuk Türk ikilisini 7/6 – 6/4 – 10/6 lık skorla yenerek birincilik kupasını kaldırırken,Tek erkekler kategorisinde 6/2 – 7/5 lik skorla Atacan Türk birinci, Bülent Necimoğlu ikinciliğe hak kazandı. Tek bayanlar kategorisinde oldukça çekişmeli geçen maçın ardından Janet Doğru, Bahar Demiryürek’i  6-2 / 6/1 lik skorla yendi.

Dereceye giren tenisçilere ödüllerini Erpulat ailesinin ve Küçük Kulüp Yönetim Kurulu’nun elinden aldılar.

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik: “bu sene turnuvamızı genç yaşındaki vefatıyla İzmir’i yasa boğan sevgili Derin Erpulat’ın anısına oynadık. Derin çok güzel ve özel birisiydi bir çok kişinin hayatına dokundu. O her zaman kalbimizde yaşayacak. Oldukça geniş bir katılımla turnuvamızı gerçekleştirdik. İzmirli tenis severler bizleri yalnız bırakmadı. Erpulat ailesine, Yönetim Kuruluma ve turnuvada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Derin Erpulat’ın annesi Didem Erpulat yaptığı konuşmada başta Küçük Kulüp Başkanı Emre Sarıgedik ve tüm yönetim kuruluna teşekkür ederken, Derin’in anısının düzenlene ağaçlandırma ve yardım kampanyaları ve böyle güzel organizasyonlar ile yaşatılmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.