Skip to main content
Haberler & Duyurular

Küçük Kulüp’te Vosmer Ana Sponsorluğunda Tenis Şöleni

Ekim 6, 2023Yorum Yok

Yedi büyük otomobil markasını bünyesinde toplayan, satış ve servis hizmetiyle fark yaratan İzmir’in tanınmış otomotiv markası Vosmer Otomotiv, İzmir cemiyet hayatının önde gelen kulübü Küçük Kulüp’ün bu sene 31. Sini düzenlediği tenis turnuvasına ana sponsor olarak turnuvaya adını verdi.

On gün boyunca İzmirli raketlerin katılıyla çekişmeli maçlara ev sahipliği yapan  Küçük Kulüp Vosmer Tenis Turnuvası oynanan final maçlarının ardından son buldu.

Turnuvanın tek erkekler kategorisinde Polat Çağıl, Bülent Necimoğlu’nu 6/3 – 7/6 lık skorla yenerek birinci oldu. Tek kadınlar kategorisinde ise Doğa Vargel birincilik, Evren Soytok ikincilik kupasını kaldırdı. Karışık Çiftlerde ise birinci Arzu On – Polat Çağıl çifti oldu. Centilmen sporcular ise Sevda Sönmez ve Behnam  Norozipanah seçildi.

Dereceye giren tenisçilere ödüllerini Vosmer Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel, Vosmer Genel Müdürü Siyon Karmona, Vosmer Pazarlama Şefi Asil Türkoğlu, Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, Küçük Kulüp Yönetim Kurulu Üyeleri Arda Yağcı, Ahmet Aslaner, Serhat Kaya ve tenis camiasının tanınmış ismi Dr. Oktay Dikmen’in elinden aldı.

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik: “Bu sene 31. sini düzenlediğimiz turnuvamız birbirinden heyecanlı ve iddialı maçlara ev sahipliği yaptı. Burada bugün şampiyonları alkışladık ama aslında bu turnuvaya katılan tüm oyuncuları alkışlıyoruz çünkü centilmence mücadele ettiler. Tenis; beyazlığı, saflığı ve centilmenliği temsil eden bir spor bu yüzden çok mutluyuz. Vosmer Otomotiv’in sahipleri Aliberti ailesi ve Özgener ailesi uzun yıllardır kulübümüzün üyeleri, onların desteği gücümüze güç kattı. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Sarıgedik konuşmasında geçtiğimiz hafta bir kaza sonucu yoğun bakımda tedavisi süren Küçük Kulüp üyesi Özgür Güner’i de anarak; “Sevgili Özgür’e acil şifalar diliyoruz, dualarımız onunla” dedi.

Vosmer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Eryüksel: “Çocukluğumdan beri tenis sporu ile iç içeyim. Bugün burada tenis camiasının birbirinden değerli temsilcileri ile bir aradayız. Vosmer ailesi olarak verdiğimiz bu destekten çok mutluyuz. Bu birliktelik eminim yıllar boyu uzun soluklu olarak devam edecek.” dedi.

Vosmer Otomotiv Genel Müdürü Siyon Karmona ise yaptığı konuşmada “Küçük Kulüp Vosmer birlikteliğinden çok mutluyuz. Desteklerimiz devam edecek.” dedi.

Ödül töreni DJ Okan’nın hareketli ritimleri ile renklenen kokteyl ile son buldu.

 

Yorum bırakın