Skip to main content
Haberler & Duyurular

Küçük Kurulu Gerçekleşti

Ocak 21, 2023Yorum Yok

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik,  derneğin olağan seçimli Genel Kurulu’nda tekrar başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

1943 yılından bu güne 80 yıllık köklü geçmişiyle düzenlediği kültürel, sportif faaliyetlerle ve sosyal yardımları ile fark yaratan, üye yapısıyla İzmir’in önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Küçük Kulüp’te genel kurul heyecanı yaşandı.

Divan Başkanlığı görevini Kemal Çolakoğlu’nun üstlendiği Küçük Kulüp Genel Kurulu’nda yönetim, denetim kurulları seçildi. Ayrıca 2023 yılı hesapları görüşüldü, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu ibra edildi ve 2023 bütçesi onaylandı.

Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine 2023-2026 dönemi için seçilen Emre Sarıgedik, önder kulüp vurgusu yaparken, sözlerini şöyle sürdürdü:

” Küçük Kulüp gibi özel bir kulübe beşinci kez Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmek benim için büyük bir gurur. Başta yönetim kurulun arkadaşlarım, komisyonlarımız ve çalışanlarımız ile güzel bir takım olduğumuza inanıyorum ve kendilerine teşekkür ediyorum. Sivil toplumun gücüne her zaman inandım. Birikimlerimizi hizmete dönüştürmek, kulübümüz aracılıyla İzmir’e ve ülkemize katkı sağlamak en büyük hedefimiz. Yönetimimde geçen yıllarda gerek sosyal konularda, gerekse de teniste, gündeme ayak uyduran değil, gündemi belirleyen olma gücüne eriştik ve bunun bir tesadüf olmadığının da altını çizmek isterim.” dedi.

 YÖNETİM KURULU: EMRE SARIGEDİK, AYŞEGÜL KURTEL, GÜLGÜN HIDIR, ÜMRAN BAĞCI, S.ARDA YAĞCI, İLKER GENÇ, AHMET ASLANER, MARK SEVİNTİ, SELÇUK ÖZER, SERHAT KAYA.

DENETİM KURULU: ENRİCO RİCARDO ALİBERTİ, CELAL ÖZLÜ, AVRAM SEVİNTİONUR (DİSİPLİN) KURULU: CEM BAKİOĞLU, AHMET K. SAĞEL, BAHAR ŞEKER, KEMAL S. ÇOLAKOĞLU

Yorum bırakın